Plochá modelka v zlých šatách: Toto nebol dobrý nápad!

19. 05. 2017

CANNES - Nepomohla si! Príroda nebola k modelke Lily Donaldson (30) pri tvarovaní hrudníka príliš štedrá. Rodáčka z Londýna má však aj napriek tomu slušnú kariéru a odoláva plastickej chirurgii. Nevyhýba sa však outfitom, ktoré jej nedostatky zvýrazňujú. V jednom takom sa predviedla v rámci Filmového festivalu v Cannes a nás teda príliš neohúrila. Ako sa páči vám?

Jubilejny 70. ročník Medzinárodného filmového festivalu v Cannes je v plnom prúde. V očarujúcich róbach a zaujímavých outfitoch sa predvádzajú nielen hviezdy filmového plátna ale aj známe modelky. Slávnostnú atmosféru a blesky fotoaparátov si užíva napríklad kráska z Veľkej Británie Lily Donaldson.

Sympatická blondínka síce stavila na pekné šaty, nedá sa však povedať, že by jej postave lichotili. Skôr naopak. Strih akoby ešte viac zvýraznil, že jej hrudník zíva prázdnotou. Za to, že Lily nepodstúpila plastiku, má sympatie mnohých. Možno by ale v budúcnosti nebolo od veci voliť outfity, ktoré by jej v oblasti hrudníka opticky pridali na objeme.


Viac z Medzinárodného filmového festivalu v Cannes: 

​► Sladká 20-tka otrčila gaťky, 70-ročná herečka prevetrala prsia!

Najkrajšie prsia šoubiznisu zavítali do Cannes: Už sa pretŕča holá!

Módne peklo krásnej Francúzky: Ach jaj, tá sa ale dogabala!


TEXT: Topky.sk
Foto: SITA, instagram

Súvisiace články

Najčítanejšie

Viac z najčítanejších

Domáce

Viac z domova

Zahraničné

Viac zo zahraničia

Prominenti

Viac o prominentoch

Zaujímavosti

Viac zaujímavostí

Dobré správy

Viac z dobrých správ