VIDEO mutanta, akého ešte tento svet nevidel: Zhrozený bol aj veterinár

18. 05. 2017

ISLAHIYE - Farmár v Turecku strihal ovcu, keď zrazu zostal zhrozený. V jej uchu totiž objavil niečo, čo mu vyrazilo dych - ústa so zubami. Zviera inak funguje úplne normálne, no jeho ďalší osud je nejasný. Možno skončí na bitúnku.

Ali Duman má farmu v tureckej provincii Gaziantep. Minulý týždeň usúdil, že je čas ostrihať ovce. Všetko šlo hladko až do momentu, kedy nezistill, že jedno zo zvierat je mutant. Počas strihania jednej z oviec totiž v jej ľavom uchu objavil ústa aj s vyvinutým chrupom a slinami. Prejavovali dokonca aj prehĺtací reflex. 

"Strihal som ovce. Pár som ich už mal za sebou, keď som začal strihať túto. Myslel som si, že som jej náhodou zastrihol do ucha, tak som chcel skontrolovať, či krváca. Nadvihol som jej ušnicu a zistil som, že sa vlastne pozerám do úst. Strašne ma to vydesilo, začal som sa normálne od strachu triasť. Ešte nikdy som nič také nevidel," povedal Ali. 

Záhadný humanoid z Ruska: Aljošenko sa objavil u Tamary, mimozemský pôvod?!

Podobne bol na tom aj veterinár, ktorého privolal, aby sa na tento bizarný výjav prišiel pozrieť. Po tom, ako Yusuf Yildiz ovcu vyšetril, potvrdil, že v uchu sa naozaj čiastne vyformovali ústa so zubami, ktoré produkovali sliny. Nie sú ale napojené na tráviaci trakt, takže sa nedá prostredníctvom nich najesť. Podľa zverolekára k vrodenej deformite mohlo dôjsť tak, že matka počas gravidity požrala nejaké chemikálie, alebo sa dostala do kontaktu s radiáciou, ktorá zmeny plodu vyvolala. Duman dodal, že dokým sa nezistí, čo deformitu spôsobilo, ovcu nepredá ani nezabije. 

TEXT: np
Foto: Youtube/Around the World Video: Youtube/Around the World

Súvisiace články

Najčítanejšie

Viac z najčítanejších

Domáce

Viac z domova

Zahraničné

Viac zo zahraničia

Prominenti

Viac o prominentoch

Zaujímavosti

Viac zaujímavostí

Dobré správy

Viac z dobrých správ